Aprašymas
Žmonijos istorijoje galios taisyklės labai ilgai buvo visiškai aiškios: galia buvo tai, kuo pasinaudojama, o po to pavydžiai saugoma. Tokia „senoji“ galia buvo savotiško elito privilegija, daugumai nepasiekiama. Tačiau šiais laikais mūsų nuolatinis buvimas bendrame tinkle sukūrė naujas galios taisykles. Naująją galią kuria dauguma. Ši galia atvira, įtraukianti, veikia kaip srovė ir yra galingiausia, kai auga. Kova tarp senosios ir naujosios galių apibrėžia, kas mus valdo, kaip mes dirbame ir net, kaip mes mąstome ar jaučiamės.
Naujoji galia labai aiškiai nušviečia mūsų šiuolaikinės kultūros fenomeną, nuo tokių judėjimų kaip #BlackLivesMatter iki ledinio vandens kibiro iššūkio ar Airbnb. Šie pavyzdžiai atskleidžia naujosios galios stiprybes. Knygos „Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti“ autoriai pateikia pavyzdžių iš verslo, visuomeninės veiklos, pop kultūros ir tokių organizacijų kaip Lego, NASA, TED tyrimų. Jie paaiškina, kaip sukurti naująją galią ir ją sėkmingai panaudoti. Jie taip pat tyrinėja ir tamsiąją šios galios pusę, pavyzdžiui, tai, kaip naująją galią savo žiauriems tikslams panaudojo ISIS.
Prasidėjus naujosios galios veikiamai erai ši knyga siūlo būdą iš naujo suprasti pasaulį ir savo vaidmenį jame. New York Times skiltininkas David Brooks knygą „Naujoji galia. Kaip ji keičia XXI amžiaus pasaulį ir kodėl turime ją pažinti“ pavadino geriausiu iki šiol matytu langu į naująjį pasaulį.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.